נדב אבקסיס | Nadav Abuksis

שחקן, מקריין ומדבב, מוביל דעה, מנחה באירועים

ניתן להזמין ל: הנחייה קריינות מופע

אבקסיס, בן למשפחה דתית בת תשעה אחים ואחיות, התחנך בישיבה דתית-תיכונית במעלות-תרשיחא. הוא שירת כלוחם בחטיבת גולני. עם השנים אבקסיס יצא בשאלה, ובמקביל לעבודה כמחלק מים ונהג, החל דרכו כסטנדאפיסט על במות הארץ.

בשנת 1997 זכה בתוכנית הכשרונות של דידי הררי, "זמנך עבר", שאחריה הצטרף לתוכניתו של הררי ב"רדיו ללא הפסקה", "דידי לוקאלי", עם דמויות שזכו להצלחה, בראשן קריינית החדשות עדי רבן והסבתא סולטאנה דנינו. בשנת 2000 יצא אבקסיס במופע קומי הקרוי על שמו שאיתו הוא מופיע עד היום. בעקבות הצלחתו היה מועמד בקטגוריית "איש השנה בבידור" בטקס פרסי "אנשי השנה" בשנת 2001.

לאורך השנים, השתתף כקומיקאי בתוכניות שונות, כמו "ערב אדיר", "יאיר לפיד", ו"בטברנה". עם פריצתו כקומיקאי, התנסה אבקסיס לאורך השנים בתחומים שונים. בשנת 2004 דבב את סדרת האנימציה של "ביפ", "מ.ק 22", ושיחק בסרטו המצליח של אבי נשר, "סוף העולם שמאלה". ב-2005 השתתף אבקסיס בסדרה הקומית "בצפר" בערוץ ניקלודאון. בסוף 2006 כיכב אבקסיס בפסטיגל "פנטזיה". בשנת 2008 השתתף אבקסיס בתוכנית המציאות רוקדים עם כוכבים של ערוץ 2 עם הרקדנית דורית מילמן והודח בתוכנית הראשונה.

החל מנובמבר 2008 הגיש את פינת האקטואליה הסאטירית בתוכנית העולם הבוקר בערוץ 2 מידי יום שישי בהצלחה רבה. ב-2009 התארח בשלוש תכניות של נבחרת צחוק מעבודה עם שלום אסייג והופיע לצד שחר חסון, אורי חזקיה ארז שלם, מיכאל הנגבי, ליטל שוורץ ושלום אסייג. ביוני 2009 הופיע יחד עם שלום אסייג, אורי חזקיה ושחר חסון בפעם הראשונה בארץ, באמפיתיאטרון שבקיסריה.

החל מאוקטובר 2009 שיחק במחזה "עופרה" מאת בצלאל אלוני ובבימויו של אלון אופיר, על פי ספרו "מכתבים לעפרה", בשלל דמויות. בין השנים 2009-2010 השתתף בתוכנית הבידור הסאטירית "הספסל האחורי" ברשת-ערוץ 2 בהנחייתה של מיה דגן. בשנת 2011 השתתף בהצגה "זהב טורקי" על פי ה"אוצר" של שלום עליכם בתיאטרון הקאמרי בתפקיד רב העיירה.

החל מפברואר 2011 ובמשך 3 עונות גילם את דמותה של קריינית החדשות "ליאורה חושן" ועוד מספר דמויות, בתוכנית הבידור הסאטירית "בובה של לילה" המשודרת בערוץ הספורט.

נדב אבקסיס-0
צילום: אוהד רומנו
נדב אבקסיס-1
צילום: אוהד רומנו
נדב אבקסיס-2
צילום: יניב אדרי
הזמנת מיוצג
ספרו לנו איזה שירות אתם מעוניינים, מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם