חיים אוסדון | Haim Osadon

קישור לאינסטגרם
קישור לפייסבוק
קישור לפייסבוק
קישור ליוטיוב

שחקן, אמן ילדים ושדרן רדיו

חיים החל את הקריירה המקצועית שלו בצוותי הבידור של אילת ולאחר פרק זמן חזר למרכז הארץ והחל לעבוד כאיש מכירות בחברת הייטק, אך חיידק הבמה שדבק בו גרם לו לוותר על משרתו המפנקת והמתגמלת ולהתמקד בעולם הבידור.

במשך 15 שנה הופיע חיים תחת השם "חיים הליצן" בכל פינה אפשרית, ימי הולדת, הופעות בקניונים, תפקידי אורח בתכניות טלוויזיה ואף הצליח להיכנס לספר השיאים של גינס.

חיים נחשב בעיני רבים כליצן המוביל במדינה, אך תקרת הזכוכית של הליצן היתה נמוכה מידי עבורו והוא החליט לשבור אותה בהמצאת דמות חדשה לילדים "דוד חיים"

הרעיון היה ליצור עבור הילדים דמות להזדהות ולהיות הדוד של ילדי ישראל. המסרים החינוכיים אופיינו, התלבושת עוצבה ומשם החלה הדרך לפסגה.

החל מ 2008, החלה העשייה המרובה בדמותם של שני DVD, שלוש סדרות ב YES VOD, שתי סדרות בהופ!, שלוש הצגות בכיכובו, 12 הפקות חנוכה הכי גדולות בישראל, שני סרטי קולנוע, תכנית רדיו לילדים ומאות אלפי ילדים שגדשו את הופעותיו.

דוד חיים נחשב כיום לאמן הילדים המוביל במדינה, הוא אהוב במיוחד על ההורים שרואים בו דמות חינוכית ועל הילדים שאותם הוא מבדר בסגנונו המיוחד.

בימים אלו, עובד דוד חיים על סדרה חדשה בערוץ הופ!, סרט קולנוע חדש, הצגה חדשה שתעלה במאי 2020, תכנית הרדיו של דוד חיים ברדיו תל אביב תופסת תאוצה.

חיים אוסדון-0
אושר עדן פשינסקי
חיים אוסדון-1
חיים אוסדון-2
חיים אוסדון-3
חיים אוסדון-4
חיים אוסדון-5
חיים אוסדון-6
חיים אוסדון-7
הזמנת מיוצג
ספרו לנו איזה שירות אתם מעוניינים, מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם