הני זובידה | Hani Zubida

קישור לאינסטגרם
קישור לטווטר
קישור לפייסבוק

מגיש טלוויזיה, איש תקשורת ועיתונאי

ד"ר הני זובידה

 

הני הוא יליד העיר בגדד שבעיראק, בשנת 1971 היגר הני עם משפחתו לישראל, הני גדל על הקו שבין פתח תקווה לתל אביב יפו. הני התחנך ולמד בארץ תואר ראשון וגם תואר שני באוניברסיטת תל אביב. בשנת 1998 עבר הני עם בת זוגתו, ד"ר אביבה זלצר-זובידה, ובנם בן השנה, אוהד, לעיר ניו יורק שבארה"ב. במהלך שהותם שארכה כעשור השלימו הני, באוניברסיטת NYU, ואביבה, באוניברסיטת CUNY, שני דוקטורטים. בשנת 2006 חזרו הני ואביבה לישראל, ומאז קבעו את מושבם בתל אביב יפו.

 

כיום הני הינו מרצה בכיר בחוג למדע המדינה ותקשורת באקדמית עמק יזרעאל, כמו כן הני מלמד במרכז הבינתחומי ובתוכנית לתקשורת פוליטית שבאוניברסיטת תל אביב. בנוסף, הני הוא פעיל חברתי במספר זירות וארגונים שונים.

 

הני הוא פובליציסט ובעל טורים בכול העיתונות היומית בישראל: הארץ, מעריב, YNET וגם נענע10. במשך שנים הני גם כתב טור בנושאי תקשורת ותקשורת פוליטית בירחון למנהלים סטטוס.

 

כיום הני מגיש את תוכנית החדשות הפוליטית-כלכלית-חברתית "משכן לילה" שבערוץ כנסת בימי ראשון, שלישי וחמישי. בעבר הני היה הפרשן הפוליטי של ערוץ החדשות i24 news.- ולקח חלק כפרשן כדורגל בתוכנית המיתולוגית שירים ושערים של רשת ב. הני הוא הני הוא קול ברור וצלול בנושאים חברתיים, כלכליים ופוליטיים על מפלגתיים ואורח קבוע בפאנלים שונים בערוצי הטלוויזיה השונים: שיחת היום, בערוץ 2, הפטריוטים בערוץ 20 ועוד.

 

הני הינו גם יוצר ומגיש דוקומנטרי. הסדרה האחרונה שיצר הינה "עיר אחת שני עמים".

 

הני מתמחה בקמפיינים פוליטיים, בחירות, הגירה והגירת עבודה, אי שיויון וריבוד חברתי, כדורגל פוליטיקה וסכסוכים אתניים.

 

קישור לאתר של הני ב- YouTube

 

הני הינו מרצה, מראיין ומנחה שולחנות עגולים ופאנלים בשלל נושאים.

הני זובידה-0
צילום: גדי דגון
הני זובידה-1
הזמנת מיוצג
ספרו לנו איזה שירות אתם מעוניינים, מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם