אלי ראכלין | Eli Rachlin

קישור לפייסבוק

מגיש טלוויזיה, איש תקשורת ועיתונאי, מנחה באירועים

ניתן להזמין ל: הנחייה

אלי ראכלין, מגיש תכניות ומהדורות חדשות בערוץ 10. 

הוא החל את דרכו המקצועית כעורך דין ובתוך זמן קצר עבר לעיתונאות.

את ראשית דרכו עשה בגלי צה"ל, שם שימש עורך חדשות ומאוחר יותר גם ככתב בריאות. הוא השתתף בצוות ההקמה של "רדיו לב המדינה", שם הקים את מחלקת החדשות והגיש תוכניות שונות.

המעבר לטלוויזיה החל בתחנה המקומית "תבל דרום", שם שימש כעורך ראשי וכמגיש חדשות. בהמשך עבד בתוכנית "כלבוטק" כתחקירן וכבמאי כתבות וערך את "ערב חדש" בטלוויזיה החינוכית.

מקיץ 2003 עובד אלי ראכלין בחברת החדשות של ערוץ 10. תחילה הוא ערך את המהדורה המרכזית וכן מהדורות חדשות אחרות כולל זו של שישי בערב. כמו כן הוא ערך את התוכנית המיתולוגית "מועצת החכמים" בהשתתפות דן מרגלית, יוסף טומי לפיד ז"ל ואמנון דנקנר ז"ל.

במהלך השנים הראשונות של ערוץ עשר ערך אלי ראכלין משדרים מיוחדים. במסגרת הזו הוא השתתף כמעט בכל הסיקורים של האירועים הגדולים והחשובים בעשור האחרון; ממשדרי בחירות מיוחדים, דרך סיקור מלחמת לבנון השנייה, ההתנתקות, מרצועת עזה, והמבצעים הצבעיים בגדה ובעזה, ועוד.

לפני כארבע שנים, חזר להגיש מהדורות חדשות ובעיקר חבר לאורלי וילנאי וגיא מרוז ויחד עמם הוא מגיש את תוכנית הבוקר גם מעמדת החדשות וגם את התוכנית עצמה.

אלי ראכלין הוא ללא ספק אחד האנשים המעורבים ביותר בשנים האחרונות בעשייה הטלוויזיונית וכן אחת הדמויות המוכרות יותר על המסך. מלבד בקיאותו בנושאי האקטואליה ובדרכי סיקורם בעיתונות הישראלית, הוא גם מעורב בנושאי תרבות (הוא התפרסם בתור מגיש החדשות היחיד שקורא מידי בוקר שיר עברי במהדורות) ובספורט בארץ ובעולם.

אלי ראכלין-0
צילום: יוסי צבקר
הזמנת מיוצג
ספרו לנו איזה שירות אתם מעוניינים, מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם