קרן ברגר

קולנוע

2017 מה שבא אחרי הלילה, בימוי: נטע שניצר

2017 פיגומים, בימוי: מתן יאיר, פסטיבל קאן 2017

2014 ארץ פצועה, בימוי: ארז תדמור

2012 מקום בגן עדן, בימוי: יוסי מדמוני, מועמדות לפרס אופיר

2012 בננות, בימוי: איתן פוקס

2011 אף פעם לא מאוחר מדי, בימוי: עדו פלוק

2010 שניים בלילה, בימוי: רועי ורנר, מועמדות לפרס אופיר

2009 התגנבות יחידים, בימוי: דובר קוזאשווילי

2007 המלחמה השנייה, בימוי: תמר גלזרמן

 

טלוויזיה

2014 ההפך, בימוי: עמיחי גרינברג

2011 יחפים, בימוי: אורי סיון

2011 קטמנדו, בימוי: אמיל בן שמעון

2011 אחת אפס אפס, בימוי: אמיר מן

2010 אדמה, בימוי: רני בלייר

2007 להוציא את הכלב, בימוי: ניר ברגמן

2007 האלופה, בימוי: שי קפון

2007-2008 אולי הפעם, בימוי: עופר ויצמן

2006 ילדות רעות, בימוי: עדי בנימינוב

2003 שתיקת הסירנות, בימוי: אורי ענבר

 

שפות

אנגלית, צרפתית, איטלקית, יידיש ורומנית

 

השכלה

BA התכנית הרב תחומית אוניברסיטת תל אביב

לימודי משחק - “הדרך''

 

פרסים

פרס השחקנית פסטיבל אודסה2011 על תפקידה בסרט שניים בלילה

 

 

 

Film

What Follows The Night Dir. Nata Shenitzer 2017

Scaffolding Dir. Matan Yaniv - Cannes Film Festival 2017

2014  wounded land Dir. Erze Tadmor - Lead

2013 A place in heaven Dir. Yossi Madmoni

2012 Zoog Dir. Rotem Keidar - Lead

2012 Cupcakes Dir. Eytan fox – Lead

2011 Never too late Dir. Ido Fluk - Lead

2010 2 Night Dir. Roi Werner - Lead

2009 Infiltration Dir. Dover Koshashvili

2007 The other war Dir. Tamar Glazerman - Lead

2006 Emil's girlfriend Dir. Nadav Lapid

 

Television

2011 Barefoot Dir. Ori Sivan -Lead

2011 Katmandu Dir. Emil Ben Shimon

2011 100 Dir. Amir Man

2010 Adama Dir. Rani Blair

2007 Walking the dog Dir. Nir Bergman

2007 The Champion Dir. Shai Kapon - Lead

2007-8 Maybe this time Dir. Ofer Vaizman - Lead

2006 Bad girls Dir. Adi Binyaminov - Lead

2003 Silence of the sirens Dir. Ori Inbar

 

Theatre

2002   Breakups  Tmuna Theatre - Renana 

2003-2005 Yiddispiel  Theatre

2006  A simple story Tmuna Theatre – Bluma

2009  Gamers   Zavta Theatre  -Noa

2011  Absolution   Hsifria Theatre - Loraine

 

Awards and Nominations

Best supporting actress nominee, Israeli Film Academy, 2013 – A place in heaven

Best actress award, Odessa film festival, 2011 - 2 Night

Best actress nominee, Israeli Film Academy, 2011- 2 Night

 

Languages

Hebrew, English, French, Italian (Fluent in all four )

 

Training

-BA Art history – Tel Aviv University

-HADERECH Acting School

-Tel Aviv Stage center workshops:

     Scott Williams – Miesner Method

     Kathrin Hunter

     Phillipe Gollier

-Yiddish language and theatre studies – Bar Ilan University

 

Skills

Full drivers license, Singing, Martial arts, Snowboarding, Yoga, Pottery