עפר שכטר

עפר שכטר (נולד ב-8 באפריל 1981) הוא שחקן, בדרן, דוגמן ומנחה טלוויזיה ישראלי.

 

ב-2002 נבחר שכטר, יחד עם קבוצת מנחים צעירים בהם מלי לוי, מיכאל הנגבי ויעל גולדמן, להנחות את תוכנית הנוער ''אקזיט'' בערוץ ישראל 10 העולה.

 

ב-2003 שיחק בטלנובלה של הוט 3 ''משחק החיים'' והופיע בפסטיגל, וב-2004 כיכב במחזמר ''פיטר פן'' והנחה את מופע המוזיקה ''ליל אהבה בצמח''. בשנת 2005 שיחק בתפקיד ראשי בטלנובלה ''טלנובלה בע''מ'' לצד יעל בר-זוהר ובשנת 2006 שיחק בטלנובלה ''האלופה'' לצד יהודה לוי. בנוסף, השתתף בכמה קמפיינים ופרסומות, כמו לחברה הסלולרית סלקום ולבמבה של ''אסם''. שכטר גם הוביל את הקמפיין לבגדי ים של פילפל 2006, וזכה בזכות זה בתואר ''דוגמן השנה''. כמו כן הוא משתתף בתוכניתו של ארז טל ''מועדון לילה''. שכטר מדבב בסדרת האנימציה ''אווטאר'' בערוץ ניקלודאון ובסרט ''מכוניות'' לצד מיה דגן.

 

בשנת 2006 השתתף בסרט ''NO אקזיט'', אשר זכה בפרס וולג'ין בפסטיבל ירושלים לקולנוע. בשנת 2007 הופיע שכטר בעונה השנייה של הטלנובלה ''האלופה''. בשנת 2008 השתתף שכטר בדרמה השבועית של ערוץ 10 ''לאהוב את אנה'' לצדו של משה איבגי, בסרט ''איים אבודים'' בבימויו של רשף לוי ובסדרות ''אבידות ומציאות'' של שבי גביזון ודנה מודן ו''עד החתונה'', ב''רשת''. כמו כן, מצטלם שכטר לסרט ''פובידיליה'' המבוסס על פי ספרו של יזהר הר לב בבימוי יואב ודורון פז. בשנת 2009 השתתף בפאנל של ''שבוע סוף'' ברשת.