עידן עמית

בוגר לימודי בימוי והוראה ב-MARYMOUNT MANHATTAN COLLEGE בניו יורק 2002 ובימים אלה משלים לימודי MFA בבימוי במסגרת החוג לתיאטרון של אוניברסיטת ת''א . במסגרת לימודיו באוניברסיטת ת''א ביים לאחרונה את ''נשיקת אשת הכביש '' מאת מנואל פויג.

 

במאי מוביל בתחום הילדים, מופעי ראווה ומופעי בידור. בין עבודותיו: ''שמלת השבת של חנל'ה", ''ספר הג'ונגל'', ''הקוסם 2006'', ''צחוק של הרפתקה'' (עם יובל המבולבל וגרי המבורגרי), ''גילי בא לבקר בעולם הרגשות'', ''רינת ועודד בדרך לקוסם'', ''רינת בארץ השירים'', ''רינת בארץ המילים'', ''כשיובל (המבולבל) פגש את גור ואוח'', ''דובוני אכפת לי'', ''זהבה ושלושת הדובים'', ''כיפה אדומה'', ''פוקהונטס'', ''בובי ובובה'' ועוד.

 

בנוסף ביים הפקות בידור לרינת גבאי, עודד פז, דנה פרידר, דון לני גבאי, הפיג'מות, מייקל לואיס, אגם רודברג ,מופעי עיר ערוץ הילדים ומופעי ''השמינייה'' על הבמה.

 

כמו כן, כתב את הפזמונים לקלטת הילדים ''לרקוד עם קלוד'' ופזמונים נוספים כמו ''איש הברק'' שזכה במקום הראשון בפסטיגל ''גיבורי על''.

 

ביים וערך את המופע ''מג'יק על הקרח'' ואת המופע ''חולמים ירושלים'' במסגרת חגיגות ה-40 לאיחוד העיר ועוד. לאחרונה ביים את טקס יום השואה העירוני של עיריית פ''ת בהיכל התרבות ואת חגיגות יום העצמאות של המועצה המקומית כפר יונה.

 

ב''בית צבי'' ביים תרגיל המבוסס על המחזמר ''משתגעים מאהבה'' (I LOVE YOU YOU ARE PERFECT NOW CHANGE). כתב (תסריט ותמלילים) וביים את ה-DVD לילדים ''פיצי ופצפילוני – המסע הקסום''.