מיטל ברונר

בת 42, נשואה ואמא לדריה ויואב המתוקים. חיה ונושמת סטיילינג ואופנה. מאחוריי שנים של ניהול הפקות אופנה (13 שנים כמפיקת האופנה הראשית של זמנים מודרניים), שערים למגזינים המובילים, הרצאות, סדנאות, סטיילינג אישי, הלבשה בתכניות טלוויזיה, הגשת אייטמים והשתתפות בתכניות בידור וביוטי. 

 

סטייל יורסלף

מה הוא סטיילינג? איך מסדרים ארון ואיך מתנהלים בשוטף מול הארון בחיי היום יום? מה הם פרטי בסיס ואיך לשדרג אותם? אני דבקה ביושרה מקצועית ואישית ולא מסתירה את האמת בתהליך העבודה. כל מה שלא מתאמץ ומרגיש טבעי, גורם לנו להיות שלמות ונינוחות עם עצמנו. הרעיון הוא לדעת לשלב ולקנות חכם. תמיד להתאים את הפריטים להזדמנויות לבישה נכונות ולייצר התאמות מדוייקות לפי מבנה גוף, אופי הלקוחה, וצרכי היומיום שלה. אני כאן כדי לעזור לך למצוא את המקום שלך בעולם רווי טרנדים, סגנונות, וקורבנות אופנה. בהרצאה נלמד איך לפתח סגנון אישי, נעצים את האמונה והביטחון שלך ונחבר אותך לעצמך מחדש. בין השאר נלמד גם על משחקי צבע, קניות חמות, התאמת אקססוריז למבנה גוף, טרנדים והשראות אופנתיות ברשת. מיטל מזמינה אתכן להרצאה מלאת הומור, קלילה ובגובה העיניים בה כל אחת תגלה את היופי שלה מחדש.

***ההרצאה מתאימה לכל הגילאים גם לבחורה בת 20 וגם לאישה בת 70, לפאשניסטות מדופלמות ולנשים שעושות את צעדיהן הראשונים בתחום.