איתי פנקס

איתי פנקס, בן 17, תלמיד במגמת הנדסת תוכנה בתיכון ע"ש אילן רמון בהוד השרון. יזם הייטק, מפתח אפליקציות, יועץ דיגיטל ומרצה. מתעניין ומתעסק במחשבים כבר מגיל צעיר, כך שכבר בגיל 10 התחיל ללמוד תיכנות. היום, הספיק איתי לפתח מעל 30 אפליקציות שונות, לנהל צוות טכני של מתכנתים ומעצבים שסיפק שירותי פיתוח ועיצוב של אפליקציות ואתרי אינטרנט עבור לקוחות. 

 

איתי זכה להיבחר לרשימת “30 מתחת ל 30” על ידי מגזין פורבס, של שלושים יזמים צעירים ומבטיחים בארץ בתחומים שונים, מתחת לגיל 30. הצעיר שנבחר לרשימה זו מאז ועד היום (זה היה בגיל 14).

 

 

איך מקימים חברה בגיל 16

בהרצאה אני מדבר על הדרך שעשיתי מגיל 10 כילד ללא ניסיון בתחום ההיי-טק ועד לגיל 17 - כאשר היום אני שותף בהקמה של חברת סטארטאפ יחד עם עוד שלושה שותפים אשר מבוגרים ממני חלקם בעשרות שנים. תשמעו כיצד אני סוקר את ההצלחות, האכזבות והקשיים שבדרך, ומדוע הקרבה אישית הינה תנאי הכרחי באופיו של כל יזם.

 

*** איתי מעביר הרצאות בארץ ובעולם לפני קהלים מגוונים: החל מילדים ובני נוער אשר שואפים להקים את מיזם החלומות שלהם, ועד אנשי חינוך ועסקים אשר מעוניינים להתחבר לראש הצעיר של בני גילו. ביניהם: פאנל אותו הנחה Director בכיר בגוגל, בערב התרמה לארגון בינלאומי גדול, בלונדון. הרצאת TEDx בפני קהל של אנשי מפתח בחינוך הישראלי ובירושלים, נאם בטקס לציון 120 שנה לקונגרס הציוני הראשון, על במה בהר הרצל, מול ראש הממשלה ומכובדים נוספים.