איתי פנקס

איתי פנקס, בן 18, תלמיד לשעבר במגמת הנדסת תוכנה בתיכון ע"ש אילן רמון בהוד השרון. יזם הייטק, מפתח אפליקציות, יועץ דיגיטל ומרצה. מתעניין ומתעסק במחשבים כבר מגיל צעיר, כך שכבר בגיל 10 התחיל ללמוד תיכנות. היום, הספיק איתי לפתח מעל 50 אפליקציות שונות, לנהל צוות טכני של מתכנתים ומעצבים שסיפק שירותי פיתוח ועיצוב של אפליקציות ואתרי אינטרנט עבור לקוחות. 

 

איתי זכה להיבחר לרשימת “30 מתחת ל 30” על ידי מגזין פורבס, של שלושים יזמים צעירים ומבטיחים בארץ בתחומים שונים, מתחת לגיל 30. הצעיר שנבחר לרשימה זו מאז ועד היום (זה היה בגיל 14).

 
אנחנו דור מקוון

בהרצאה איתי יספר על הדרך שעשה מגיל 10 כילד ללא ניסיון בתחום ההיי-טק ועד לגיל 18, כאשר היום הוא שותף בהקמה של חברת סטארטאפ יחד עם עוד שלושה שותפים אשר מבוגרים ממנו חלקם בעשרות שנים ובניהם משקיע לסבב גיוס ראשון. בהרצאתו איתי ירחיב על ההצלחות, האכזבות והקשיים שבדרך (תלמיד תיכון ויזם) ומדוע הקרבה אישית הינה תנאי הכרחי באופיו של כל יזם. לאיתי ניסיון מוכח בפיתוח אפליקציות (מועדון הכדורסל של הפועל, כלי ייעוץ לסוחרים מקוונים), התמחות ב- IOS והרצה לחברות עסקיות מובילות בארץ (שטראוס, דיסקונט, פועלים, תוכנית מנהלים בישראכרט). בהרצאה איתי יפתח צוהר לדור ה- Z והנגשת מוצרי דיגיטל עבור בני דורו. איך הם מקבלים החלטות? מה מניע אותם? אך מגשרים על הפער הבין דורי? מדוע אין להם סבלנות? מדוע הם מחליפים עבודה כל שנתיים וחצי ולמה הם מתעקשים לוותר בקלות על הפרטיות שלהם?

 

*** איתי מעביר הרצאות בארץ ובעולם לפני קהלים מגוונים: החל מילדים ובני נוער אשר שואפים להקים את מיזם החלומות שלהם, ועד אנשי חינוך ועסקים אשר מעוניינים להתחבר לראש הצעיר של בני גילו. ביניהם: פאנל אותו הנחה סמנכ"ל בכיר בגוגל, בערב התרמה לארגון בינלאומי גדול, בלונדון. פאנל מומחים בשיווק לדור ה Z בועידת השיווק הגדולה בעולם, בגרמניה. הרצאת TEDx בפני קהל של אנשי מפתח בחינוך הישראלי ובירושלים, נאם בטקס לציון 120 שנה לקונגרס הציוני הראשון, על במה בהר הרצל, מול ראש הממשלה ומכובדים נוספים.