דורין אטיאס

(נולדתי ב-25 בנובמבר 1974 בקרית ים) סטייליסטית ומבקרת אופנה.

 

עוסקת כ-16 שנים בעולם האופנה. התחלתי לעסוק בתחום כמלבישה בפרסומות בטלוויזיה ומשם התברגתי לעולם האופנה בכלל ולסדרות טלוויזיה בפרט.

 

סדרות הטלוויזיה בהן שימשתי כמעצבת תלבושת הן ''לגעת באושר'', "משחק החיים", ''טלנובלה בע''מ'' ו''מיכאלה"",הטלנובלות של הוט 3 ובסדרות הטלוויזיה ''פרנקו וספקטור'' ו''אלביס, רוזנטל והאישה המסתורית'' בערוץ 2.

 

בעקבות פרק ''מאחורי הקלעים'' שצילמה ההפקה של ''ערב טוב עם גיא פינס'' סביב ''משחק החיים'', התחלתי להגיש פינת ביקורת אופנה בתוכנית, אותה אני מגישה עד היום.

 

השתתפתי (גם ככותבת) בתוכנית הפאנל של ערוץ הוט 3, ''בנות'', לצד רבקה מיכאלי, דנה ברגר ודנה ספקטור. באותה שנה גם שפטתי בתוכנית ,''המעצב הבא של ישראל'' ששודרה במהלך חודש האופנה בערוץ 2.

 

שימשתי כקניינית של מנגו ישראל בברצלונה, סטייליסטית בקטלוגי אופנה כמו: מיס לגוט, גריפ, לילך קריסטל, רנגלר, מותג הג'ינסים לי, מותג אופנת הגברים ריוורו.

 

כמו כן, לימדתי עיצוב דמויות לטלוויזיה ב''שנקר'' וב''עבודי קריאייטיב'' ריכזתי את מגמת הסטיילינג וגם לימדתי שם.

 

שימשתי כסטייליסטית הבית של ה''גראנד קניון'' וכתבתי אחת לחודש במגזין שלהם על טרנדים ומגמות באופנה, פעמיים בעונה.

 

הלבשתי, בין השאר, את קרן מור, יובל סגל מירי מסיקה, שי גבסו, מאיה בוסקילה, גלית גיאת, רונית אלקבץ, חנה לסלאו, אפרת בוימוולד, רונה לי-שמעון, מלאני פרס, רותם אבוהב.

 

אוצרת תערוכות אומנות בכלל ואופנה בפרט. הפקתי ואצרתי את פרויקט ''נשים עגונות'' שבו השתתפו מעצבי אופנה ונשים מן השורה. לאחרונה אצרתי והפקתי פרויקט שמלות כלה מנייר טואלט של ''לילי''. 

 

בין יתר עיסוקיי אני מעצבת קולקציות קפסולה לכל מיני מותגים.

לאחרונה עצבתי למותג בגדי ההריון ״אבישג ארבל״.

 

כיום אני עוסקת בעיקר בפרסונל שופינג. עושה קניינות אישית ונבונה ולא רק לאנשי תקשורת אלא גם לאנשים פרטיים. אני מעבירה הרצאות קצרות וסדנאות ארוכות בתחום ומנהלת פרויקטים הקשורים לאופנה

 

כבר למעלה מעשר שנים אני כותבת ומגישה את ״משטרת האופנה״ בתוכנית ערב טוב עם גיא פינס .

 

כותבת ומגישה את התוכנית ״שעת הדרקון״ כ- 2 עונות בערוץ 10.